خبر هوشمند فهام fehamnews

حجت الاسلام و المسلمین قربانعلی جمشیدی: نباید افتتاحیه‌های این روزها تکراری باشد

شناسه خبر : 124 1402/06/13
رئیس شورای وحدت گلستان با بیان اینکه مسئولین با مردم صادق باشند، گفت: اگر واقعیت‌ها تبیین شود، در چنین صورتی مردم به آینده خوش‌بین و امیدوارتر می‌شوند.

حجت الاسلام و المسلمین قربانعلی جمشیدی ، در گفت‌ وگو با مسئول رسانه و فضای مجازی شورای وحدت استان گلستان ضمن تبریک هفته دولت ، اظهار کرد: باید تکلیف خود را در قبال افرادی که الگوی مسئولیت‌پذیری بودند و خودشان را خادم مردم می دانستند ، انجام دهیم.

وی با بیان اینکه شهید رجایی و باهنر در مسائل اعتقادی و دینی نیز پیشگام بودند، ادامه داد: این جمله از شهید رجایی به یادگار مانده است « به کار بگویید وقت نماز است به نماز نگویید که وقت کار است » و الان نیز با تاسی از چنین افرادی با تفکراتی با این وسعت ، هر مسئولی باید به وظیفه عبادی خودش در قبال کشور، مردم و انقلاب عمل کند.

رئیس شورای وحدت گلستان با تأکید بر اینکه چنین مدیری هم در تصمیم‌گیری و هم در بکارگیری نیروها می‌تواند خوب عمل کند، افزود: تقاضای ما از مدیران اجرایی استان این است کارهایی که انجام می‌دهند واقع گرا باشد.

وی با اشاره به اینکه نباید افتتاحیه‌های این روزها تکراری باشد، خاطرنشان کرد: تجربه اینگونه بوده در برخی سال‌ها یک پروژه چند بار افتتاح می‌شد و ما شاهد این روزها بودیم و تذکر هم می‌دادیم، اما خوشبختانه این رویه تغییر یافته و اگر واقعیت‌ها را به مردم بگوئیم خوش بین می‌شوند.

همچنین ایشان در ادامه با اشاره به آزاد شدن پول‌های بلوکه شده ایران در چند کشور، تصریح کرد: بهتر است این پول‌ها برای بازسازی، بهینه‌سازی، مسائل اقتصادی، معیشت و اشتغال جوانان صرف شود تا مردم ‌امیدوارتر شوند.

حجت الاسلام جمشیدی انتخابات مجلس شورای اسلامی را بسیار مهم برشمرد و اضافه کرد:‌ باید بتوانیم با همدلی و عنایت خداوند متعال و تبعیت از ولایت فقیه نه در حرف بلکه در عمل کار کنیم و یقیناً موفقیت حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه باید در آستانه انتخابات کاری کنیم مردم با خوش بینی نمایندگان لایق، شایسته، مدیر و مدبر انتخاب کنند، بیان کرد: اینگونه شخصیت‌ها می‌توانند تا قانون‌های مؤثر برای رفع مشکلات و موانع مردم وضع کنند.

حجت الاسلام و المسلمین قربانعلی جمشیدی:  نباید افتتاحیه‌های این روزها تکراری باشد