خبر هوشمند فهام fehamnews

منتشر شد؛

شناسه خبر : 512 1403/03/03
بیانیه اعضای کمیته بیمه شورای وحدت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان

اعضای کمیته بیمه شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت شهادت مظلومانه شهید جمهور و یاران باوفای ایشان بیانیه ای منتشر کردند .
و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لکن لا تشعرو‌ن
 
به آن‌هایی که در راه خدا کشته می‌شوند مرده و اموات نگویید، بلکه آنها زنده‌اند و شما نمی‌فهمید.
قرآن کریم
 
آنکه مردن ، پیشِ چشمش تَهلُکه ست 
اَمرِ لاتُلقُوا بگیرد او به دست
 
نگاهی گذرا به تاریخ انقلاب اسلامی ایران از خرداد ۱۳۴۲ تا شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و از بیست و دوم پنجاه و هفت تا امروز این حقیقت را به اثبات می رساند که شهادت برای مردان خدا برترین معراج و سرآغاز شهود باطنی بود و هست و به مدد حضرت دوست همچنان خواهد بود.
وقتی پیکرهای پاک اما سوخته شهیدان رجایی و باهنر را برای وداع در برابر دیدگان ملت دلسوخته گذاشتند پیام آرامش بخش و اطمینان آفرینی از سوی چشمه نورانی انقلاب و رهبر معظم امروز ما رسید که: رجایی و باهنر به رفیق اعلی پیوستند.
در سانحه اخیر که شهیدجمهور، نماینده پاکدست و مخلص مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی، مرد میدان و میز خدمت، جوانترین کارگزار استانی نظام و چند خادم دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهد شهادت نوشیدند بیش از هر واژه دیگری این «رفیق اعلی» بود که به اذهان دلدادگان حریم نبوت و امامت، متبادر می شد.
انتخاب زمان و مکان شهادت بر عهده هیچ شهیدی نیست و خوشا به سعادت آنانی که عرصه انتخاب را به امامان شهید، وا می گذارند و با دلی آرام و قلبی مطمئن از خاکدان به آستان قدس می روند.
آنچه تقدیر پروردگار است بی کم و زیاد بر ما می گذرد اما آنچه که بر عهده ماست و بر آن عهد بسته ایم و با مردم شریف، پیمان بسته ایم باید مو به مو از مرحله حرف به وادی عمل در آید.
کمیته بیمه شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی در کنار بازوهای توانمند این شورای شریف با عزمی مضاعف و توانی چندچندان در میدان آرمانگرایی اقتصادی و اقتصاد آرمانی با تاسی به اهداف اقتصاد اسلامی و پیروی از سیاست گذاری های کلان مقام معظم رهبری به ویژه شعار سال معظم له، حضور خواهد داشت.
روحیه جهادی و منش انقلابی جوانان مبتکر و سال دیدگان مجرب با اراده هم افزایی و فتح قله های پیش رو، امروز برای «شورای وحدت» یک آرزو نیست بلکه یک هدف دست یافتنی است که به یاری پروردگار یگانه و استعانت از روح بلند شهدای خدمت محقق خواهد شد.
حماسه حضور مردم در مراسم متعدد وداع با شهدای عزیز دولت و نظام یک بار دیگر ثابت کرد که عهد ملت بزرگ ایران با خادمان بی ریای خود ازلی و ابدی است و جای انکار ندارد.
انشالله این عاقبت بخیری و نیکو سرنوشتی در انتظار یکایک ما نیز باشد و خداوند جل جلاله ما خادمان بی منت را در شمار مشتاقان زیارت آستان قرب خود و رفیق اعلی قرار دهد.
 
کمیته بیمه شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی

 

منتشر شد؛